Pakalpojumi

Diagnostika

Mūsu klīnikā veic mutes dobuma izmeklēšanu izmantojot RVG jeb radioviziogrāfiju, kas ir modernākā mūsdienu rentgena izmeklējumu metode ar 5 reizes samazinātu starojumu, salīdzinot ar parasto zobu rentgenu un momentānu attēla apstrādi datorā.

Lasīt tālāk

Terapija
Zobu ārstēšana (terapija) ietver zoba cieto audu patoloģiju diagnostiku un ārstēšanu, izmantojot modernākos anestēzijas (atsāpināšanas) līdzekļus, kā arī estētiskās un funkcionālās restaurācijas, stingri ievērojot visas sanitāri-higiēniskās normas.

Lasīt tālāk

Implantācija
Implantācija – speciālu titāna skrūvju ievietošana žokļa kaulā ar sekojošu kroņa daļas atjaunošanu ļauj izvairīties no izņemamo protēžu valkāšanas un veselu zobu apslīpēšanas, lai izgatavotu tiltveida protēzi.

Lasīt tālāk

Ortodontija
Mūsu klīnikā veic gan bērnu, gan pieaugušo ortodontisko ārstēšanu ar iedzimtām vai iegūtām sakodiena anomālijām. Atsevišķos gadījumos ortodontiskā ārstēšana pirms zobu protezēšanas ir vēlama un pat nepieciešama, jo palīdz krietni uzlabot estētiku un funkcionalitāti.

Lasīt tālāk

Profilakse un higiēna
Profesionālo mutes dobuma higiēnu ir jāveic reizi pusgadā. Procedūras laikā ar ultraskaņu, sodas smilšu strūklu (Air Flow) un speciāliem instrumentiem – kiretēm tiek noņemts cietais un mīkstais zobu aplikums, virssmaganu un zemsmaganu zobakmens, smēķētaju pigments.

Lasīt tālāk

Lāzera zobu balināšana
Mūsu klīnika tiek veikta effektīva zobu balināšana ar lazēra Dr. Smile un gela Heydent (Vācija) pielietošanu.

Lasīt tālāk

Zobu protezēšana
Piedāvajam visu veidu zobu protezēšanu.

Lasīt tālāk